Company profile

text

PARTNERI

TRUMPF

Firma TRUMPF je svetovým lídrom v oblasti priemyselnej laserovej techniky. Ich sortiment zahŕňa pulzné aj kontinuálne pevnolátkové laserové zdroje ako aj vysokovýkonné CO2 lasery, ďalej sú to laserové popisovacie a gravírovacie zariadenia a kompletné laserové rezacie stanice. Skupina TRUMPF patrí k vedúcim podnikom v oblasti výroby techniky pre opracovanie plechu.

FANUC ROBOTICS

Fanuc Robotics je globálny dodávateľ robotov pre spoločnosti podnikajúce v automobilovom a ostatnom priemysle. Vyznačujú sa vysokým stupňom presnosti, opakovateľnosti ale hlavne svojou bezprecedentnou spoľahlivosťou 99,9%. V širokej ponuke sú obsiahnuté zváracie, manipulačné, paletizačné a iné viacosé systémy s rôznymi nosnosťami, dosahom a rýchlosťami.

OMRON

Omron priemyselná automatizácia je popredným výrobcom technologicky vyspelých produktov priemyslovej automatizácie a dodávateľ aplikačných expertíz. Portfólio produktov pokrýva: automatizáciu, senzory a bezpečnosť, riadenie pohybov a pohony, priemyslové komponenty a inteligentné kamerové systémy.